• باغ عروسی

  باغ عروسی

  یکی از خدمات مهمی که هر تشریفات مجالس باید به عروس و داماد ارائه دهد، معرفی و هماهنگی باغ عروسی برای برگزاری جشن است. باغ عروسی یا تالار عروسی بنا به فصلی که جشن در آن برگزار میشود و نیز سلیقه و مکان زندگی عروس و داماد و آشنایان آنها، از میان گزینه های ارائه شده توسط تشریفات مجالس انتخاب میگردد. یکی از نکات مهم در انتخاب تشریفات مجالس مناسب، توجه به گستره باغ های پیشنهادی و تنوع آنهاست. تشریفات مجالس آنیا با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه برگزاری مراسم عروسی، تعداد زیادی باغ عروسی را میتواند به زوجین پیشنهاد دهد و هماهنگی های لازم برای برگزاری جشن عروسی در آنها را انجام دهد.

  توضیحات بیشتر
 • سفره عقد

  سفره عقد

  یکی از رسوم مهم ایرانیان برگزاری جشن عقد و تهیه سفره عقد است. اغلب تشریفات مجالس عروسی گزینه های مختلفی برای ارائه سفره عقد دارند. برخی از زوجین جشن عقد خود را همراه با جشن عروسی برگزار میکنند و در این صورت برپایی سفره عقد در تالار عروسی به عهده تشریفات مجالی عروسی است. تشریفات مجالس آنیا گستره متفاوتی از انواع دیزاینها در رنگهای مختلف از سفره عقد در اختیار دارد و طراحان حرفه ای این تشریفات مجالس میتوانند طرحهای درخواستی عروس و داماد را نیز تهیه و اجرا نمایند.

  توضیحات بیشتر
 • پذیرایی

  پذیرایی

  از مهم ترین قسمت های عروسی و همچنین از مهمترین وظایف تشریفات مجالس ، کترینگ یا همان خدمات مربوط به سرو غذا و نوشیدنی می باشد. عروس و داماد با توجه به سلیقه خود و میمانانشان و همچنین بودجه ای که برای مراسم عروسی در نظر گرفته اند، از انواع پذیرایی های مختلف که توسط تشریفات مجالس ارائه میشود، موارد مناسب را انتخاب میکنند. پذیرایی تشریفات مجالس با موارد متنوع یکی از مسائلی است که باعث زیبایی و مجلل بودن عروسی میشود. تشریفات مجالس خوب تشریفات مجالسی است که طیف گسترده ای از انواع غذاها، نوشیدنی ها و خوراکی ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب فراهم کند. یکی از آیتمهای مهم در پذیرایی ، میز شام است. نحوه سرو شام عروسی و کیفیت آن یکی از موارد بسیار مهم در برگزاری مراسم عروسی است. میز شام عروسی توسط کارکنان تشریفات مجالس چیده میشود اما عروس و داماد میتوانند در مورد نحوه چیدمان میز شام عروسی هم نظرات خود را به تشریفات مجالس بیان کنند تا میز شام عروسی مطابق با سلیقه آنها چیده شود. تشریفات مجالس آنیا با سابقه درخشان خود در برگزاری مراسم عروسی، همواره بالاترین کیفیت غذا و خوراکی را با تنوع بی نظیر فراهم میسازد و قیمت پذیرایی مناسبی را به عروس و داماد ارائه میدهد.

  توضیحات بیشتر
 • سفره خانه سنتی

  سفره خانه سنتی

  اخیرا استفاده از سفره خانه سنتی در مراسم عروسی بسیار رایج شده است و یکی از خدماتی است که تشریفات مجالس در اختیار زوجین قرار میدهد. در سفره خانه سنتی عروسی ، مجموعه ای از غذاها و نوشیدنیهای سنتی وجود دارد و دیزاین سنتی محیط همراه با پوشش مخصوص پرسنل تشریفات مجالس فضایی زیبا را ایجاد میکند. همچنین سفره خانه سنتی میتواند منوی بسیار وسیعی که شامل انواع خوراکی ها و تنقلات سنتی و غذاها باشد و شامل تمامی خوراکی ها و غذاهای سنتی باشد که تمامی این موارد بسته به درخواست عروس داماد توسط تشریفات مجالس ارائه میشود. تشریفات مجالس آنیا دکوراسیون و تزئینات بسیار شیک و خاصی برای فضای سفره خانی سنتی در اختیار دارد و توانایی دارد تا انواع خوراکیهای سنتی را در مراسم عروسی، برای میهمانان ارائه دهد.

  توضیحات بیشتر
 • موزیک

  موزیک

  موزیک جزئی جدا نشدنی از هر مراسم و جشن عروسی است که یکی از وظایف تشریفات مجالس نیز میباشد. تشریفات مجالس عروسی با ارائه سبک های مختلف موزیک و همچنین معرفی گروهها و افراد مجرب و با سابقه در این زمینه ، میتواند کمک بزرگی به عروس و داماد برای برگزاری بهتر جشن عروسی خود بکند. تشریفات مجالس آنیا توانایی معرفی و هماهنگی با گروههای مختلف موزیک را دارد و از این رو زوجینی که جشن عروسی خود را به تشریفات مجالس آنیا واگذار میکند با خیالی آسوده موزیک عروسی خود را از میان گزینه های فراوان انتخاب میکنند.

  توضیحات بیشتر
 • ورودی سالن

  ورودی سالن

  از آنجا که ورودی سالن اولین مکانی است که به چشم مهمانان می آید، زیبایی آن بسیار مهم است و دکوراسیون زیبا و طراحی منحصر به فرد آن که توسط تشریفات مجالس اجرا میشود، نقش زیادی در زیبایی سالن عروسی دارد. زیبایی ورودی سالن عروسی باعث جلوه بهتر نمای داخلی تالار میشود و در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا کند. انواع مختلف نمونه ورودی سالن عروسی وجود دارد که تشریفات مجالس انواع آن را به زوجین ارائه میکند و گزینه مناسب با سلیقه آنها را اجرا میکند. نمونه ورودی سالن عروسی که توسط تشریفات مجالس پیشنهاد داده میشود میتواند تزیین با گل و گل آرایی باشد یا با بادکنک تزیین شود. موارد مختلف دیگری نیز از نمونه ورودی سالن عروسی وجود دارد. تشریفات مجالس آنیا با در اختیار داشتن طراحان مجرب و خلاق توانایی طراحی و ساخت انواع ورودی سالن را دارد.

  توضیحات بیشتر
 • جایگاه عروس

  جایگاه عروس

  تزیین جایگاه عروس از وظایف تشریفات مجالس عروسی است. از آنجا که جایگاه عروس و داماد محلی برای برداشت عکس های یادگاری با میهمانان ها است، در نتیجه تزیینات آن که توسط عروس و داماد انتخاب میشود و توسط تشریفات مجالس اجرا میگردد، از اهمیت خاصی برخوردار است. جایگاه عروس و داماد میتواند شامل تزئیناتی نظیر گل آرایی ، شمع آرایی ، تزیین با بادکنک و غیره باشد. توجه به جزئیاتی نظیر محل قرارگیری جایگاه و انتخاب تزئیناتی که به لباس و عروس داماد جلوه بهتر و بیشتری بدهد، از جمله مشاوره هایی است که لازم است توسط تشریفات مجالس به زوجین ارائه شود چراکه ممکن است به دلیل استرس برگزاری مراسم بسیاری از آنها از دید عروس و داماد پنهان بماند. از این رو به کار گرفتن تشریفات مجالس با سابقه و مجربی نظیر تشریفات مجالس آنیا سبب میشود تا عروس و داماد از جزئیات غافل نمانده و جشن خود را به بهترین نحو برگزار کنند.

  توضیحات بیشتر
 • گل آرایی

  گل آرایی

  از جمله تزئیناتی که توسط تشریفات مجالس در باغ یا تالار عروسی انجام میشود ، گل آرایی است. تشریفات مجالس با استفاده از گل آرایی ، زیبایی ورودی ، میز میهمان و جایگاه عروس و داماد را چند برابر میکند. نکته مهم در گل آرایی استفاده از گلهای زیبا و با طروات است که جلوه مناسبی به سالن عروسی بدهد. تشریفات مجالس آنیا به دلیل سابقه زیاد خود ، در پیدا کردن گلهای با طروات و تازه با مشکل روبرو نسیت و از این رو بهترین گل آرایی را ارائه میدهد. به علاوه طراحان توانا و کارکنان مجرب تشریفات آنیا انواع مدلهای گل آرایی را آموخته اند و میتواند در مراسم عروسی به کار گیرند.

  توضیحات بیشتر
 • شمع آرایی

  شمع آرایی

  تزیین با شمع و شمع آرایی از مواردیست که زیبایی خیره کننده ای به مراسم عروسی میدهد و تشریفات مجالس بنا به درخواست عروس و داماد این خدمات را ارائه میکند. در اختیار داشتن کارکنانی با سلیقه و با مهارت به تشریفات مجالس این امکان را میدهد که انواع مختلفی از تزئینات را ارائه نماید. تشریفات مجالس آنیا شیوهها و دیزاین های مختلفی برای شمع آرایی در اختیار دارد و با بهره گیری از وسائل تزئینی زیبا نظیر شمعدانی های کلاسیک ، فانوس و میز شمع مجلل ، فضایی دلنشین و زیبا در سالن عروسی ایجاد میکند.

  توضیحات بیشتر
 • میوه آرایی

  میوه آرایی

  همواره در مراسم عروسی یکی از شیوه های پذیرایی، استفاده از میوه و شیرینی یوده است. هر اندازه که عروسی شامل میان وعده و سایر وسایل پذیرایی باشد، حذف میوه و شیرینی امکان پذیر نیست. یکی از رسومی که در عروس ها برای پذیرایی از مهمانها انجام میگیرد، میوه آرایی است. میوه آرایی در تشریفات مجالس عروسی شامل انواع میوه ها هست که بنا به فصل و بودجه عروسی ، عروس و داماد چند میوه را از آن انتخاب میکنند. میوه آرایی عروسی همچنین میتواند شامل نحوه سرو و آراستن میوه باشد. میوه آرایی عروسی توسط تشریفات مجالس ارائه میشود و عروس داماد میتوانند از بین گزینه ها مناسب ترین نمونه میوه آرایی عروسی را انتخاب کنند.

  توضیحات بیشتر
 • میز و صندلی

  میز و صندلی

  یکی از موارد جدا نشدنی سالن عروسی ، میز و صندلی آن است. انتخاب میز و صندلی تاثیر زیادی در شکوه و عظمت سالن عروسی دارد و راحتی آن باعث رضایت بیشتر مهمانان از شیوه برگزاری مراسم میگردد. انواع مختلفی از چیدمان و جنس و مدل میز و صندلی برای سالن در کلکسیون تشریفات مجالس وجود دارد که انتخاب آن باید با توجه به فضا و هارمونی محیطی صورت گیرد. چیدمان میز و صندلی در محیط سالن نیز بسیار مهم است. چیدمان باید به گونه ای باشد که تمام میهمانان بتوانند به جایگاه عروس و داماد و سن رقص دید داشته باشند. نکته بسیار مهم این است که به هیچ وجه نباید تعدادی از میزها و صندلی ها از بقیه جدا افتاده و دسترسی و دید مناسبی به سالن نداشته باشند. چیدمان میز و صندلی که توسط پرسنل حرفه ای تشریفات مجالس انجام میشود، گزینه های فوق را دارد.

  توضیحات بیشتر