22225506 (021)

2331346 (0912)

نمونه بازارچه سنتی تشریفات

یکی از مواردی که امروزه در عروسی ها رایج شده است، بازارچه سنتی عروسی است. نمونه بازارچه سنتی تشریفات ، شامل سرو چای و تنقلات و غذاهای سنتی است. نمونه بازارچه سنتی تشریفات در کنار اجرای موسیقی سنتی، فضای دلنشین و گرمی را برای مهمانانی که فضای سنتی را به مدرن ترجیح میدهند، فراهم میکند. ایجاد طراحی قدیمی و سنتی در کنار پرسنلی با پوشش و رفتاری مطابق با آداب و رسوم گذشته به ایجاد فضای بازارچه سنتی عروسی کمک میکند.
مواردی که در نمونه بازارچه سنتی تشریفات موجود است شامل سرو آش رشته ، سرو آش دوغ ، سرو آش شعله قلم کار ، نان سنتی ، کلوچه سنتی ، کباب گل کباب ،کباب بال و فالوده بستنی و دوغ بستنی ، بازارچه سنتی ، لواشک محلی ، آلوچه ترش و شیرین ،برگ قیسی ، آب انار ، آب زرشک ، سرولبو و موارد دیگر است که بنا به فصل و خواسته عروس و داماد تهیه میشود و روی قیمت بازارچه سنتی عروسی تاثیر گذار است. قیمت نمونه بازارچه سنتی تشریفات بسته به نوع و تعداد خدمات و نیز تعداد مهمانان است.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان