22225506 (021)

2331346 (0912)

باغ تالار عروسی

انتخاب باغ تالار عروسی مناسب
یکی از قسمت های مهم در برگزاری مراسم عروسی انتخاب درست و مناسب سالن عروسی است.
باغ تالار در شیکی و زیبایی هر چه تمام تر مراسم نقش به سزایی دارد.
برخی افراد باغ تالارهای لوکس و رویایی را انتخاب میکنند اما برخی به دلیل مسائل مالی یا برخی اعتقادات تمایل به انتخاب سالن عروسی ساده و ارزان دارند.
اما در هرحال در انتخاب باغ تالار مناسب باید یک سری نکات را رعایت کنید تا مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
- موقعیت باغ تالار: باید محل باغ تالار پذیرایی در جایی باشد که دسترسی به آن ساده باشد و دارای پارکینگ اختصاصی باشد تا بدین گونه میهمانان در پیدا کردن محل باغ تالار و هم چنین جای پارک دچار مشکل نشوند. داشتن فضای باز و ترجیحا، فضای سبز، از مواردی است که به زیبایی محل برگزاری مراسم، کمک میکند.
- ظرفیت و گنجایش سالن: ظرفیت سالن باید متناسب با تعداد میهمانان شما باشد. توجه کنید که سالن پذیرایی نه خیلی بزرگ و وسیع باشد که تعداد مهمانان در آن کم و پراکنده دیده شود و از گرمی مراسم بکاهد و نه اینکه خیلی کوچک که فضای لازم برای نشستن و برگزاری مراسم عروسی نباشد.به طور کلی گنجایش سالن باید متناسب با تعداد مهمانان باشد.
- سقف سالن باغ تالار: برای اینکه مراسم شما هر چه باشکوه تر برگزار گردد ضروری است که سقف باغ تالار بلند باشد چرا که سقف های کوتاه سبب دلگیر شدن فضا می شود.
- چیدمان باغ تالار : نحوه قرار گرفتن میزها و ظاهر آنها می تواند تاثیر فراوانی در زیبایی مراسم شما داشته باشد و میز ها هم باید به نحوی چیده و دیزاین شده باشند که عبور و مرور از میان آنها به سادگی امکان پذیر باشد. چیدمان میزها و صندلی ها از نکات مهم در تزیین باغ تالار است.
- نورپردازی مناسب هم در زیبایی و شکوه باغ تالار موثر است.
- هزینه های باغ تالار: هزینه های که مختص به باغ تالار می باشد باید متناسب با بودجه شما برای برگزاری مراسم باشد. قیمت باغ تالار با توجه به وسعت، مکان و امکاناتش تعیین میشود. شما میتوانید در حالی که سالن عروسی شیک و مناسبی را انتخاب میکنید، به هزینه آن نیز توجه کنید و سالنی را انتخاب کنید که ارزان باشد. برای اینکار باید باغ تالاری را انتخاب کنید که نیازهای شما را برطرف میکند و امکاناتی که برای شما ضروری نیست را حذف کنید. حتما لیست قیمت باغ تالار عروسی را بررسی کنید و آیتمهای غیرضروری را حذف کنید تا باغ تالار پذیرایی ارزان و در عین حال زیبا داشته باشید. نکته مهم این است که گرچه قیمت باغ تالار عروسی لوکس، در مجموع بالاست ولی ممکن است با حذف برخی از موارد، به قیمت مناسبتری دست یافت. برای مثال برخی باغ تالارها اتاق عقد، موسیقی، نورپردازیهای خاص و برخی امکانات دیگر را دارند که قابلیت حذف از پکیج کلی باغ تالار را دارد.
شما برای انتخاب باغ تالار میتوانید از بین گزینه‌هایی که مطابق با سلیقه شماست انتخاب کنید ولی باید به شرایط مکانی و دیگر موارد مربوطه نیز توجه کنید. انتخاب شما میتواند از بین ارزان ترین قیمت باغ تالار تا بالاترین قیمت باغ تالار لوکس باشد و بستگی به بودجه مورد نظر دارد.
در صورتی که تصمیم به برگزاری مراسم در باغ تالاری را دارید و تهیه غذا نیز به عهده باغ تالار است، به منو باغ تالار پذیرایی توجه ویژه کنید. غذاها را بر اساس سلیقه خود و مهمانان انتخاب کنید و تعداد مهمانان را در سفارش غذا در نظر بگیرید. حتما از منویی انتخاب کردید غذایی سفارش بدهید که قبل از برگزاری مراسم، از کیفیت آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که حتی لوکس ترین سالن عروسی نیز ممکن است برخی از غذاهای منو باغ تالار را مطابق با سلیقه شما پخت نکند. هرچه منو باغ تالار عروسی متنوع تر باشد، انتخاب راحتتر می‌شود ولی باید به لیست قیمت منو نیز توجه نمود.
مورد مهم دیگر در انتخاب باغ تالار پوشش، بهداشت و طرز رفتار کارکنان و خدمه باغ تالار عروسی در هنگام پذیرایی و سرو غذاست.
سالنهای پذیرایی رنج گسترده ای از قیمتها را در برمیگیرند. سالن پذیرایی ارزان و سالن پذیرایی لوکس، هردو میتوانند امکان ارائه غذا و امکانات مناسب را داشته باشند، تنها کافیست مدت زمان بیشتری صرف کنید و زود ناامید نشوید.
در شهر تهران نیز انواع نرخ‌های مختلف از باغ تالارها و سالنهای عروسی وجود دارد. بسته به مکان و موقعیت سالن پذیرایی، ممکن است باغ تالار عروسی لوکس و مجلل یا باغ تالار عروسی ارزان پذیرای مراسم شما باشد. تنوع باغ تالار عروسی در تهران، سبب شده امکان انتخاب هر نوع شرایطی با هر نرخ و قیمتی از بین باغ تالارهای تهران فراهم باشد. بهرحال برای داشتن شبی خاص و ویژه نیاز به انتخاب سالن پذیرایی خاص و ویژه است که درخور این شب باشد.
باغ تالارهای پذیرایی تهران قیمتهای مختلفی دارند. افرادی که در شهر تهران عروسی میگیرند میتوانند از بین ارزان ترین باغ تالار تهران تا مجلل و لوکس ترین باغ تالار تهران، انتخاب کنند که رنج قیمتی بسیار گسترده ای است.
تشریفات آنیا با داشتن طیف گسترده ای از امکانات، امکان برگزاری مراسم شما را در رنج گسترده ای بین ارزان ترین باغ تالارهای تهران تا لوکس ترین باغ تالارهای تهران دارد.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان