22225506 (021)

2331346 (0912)

میان وعده عروسی

یکی از مهم ترین قسمت های برگزاری عروسی قسمت کترینگ یا همان خدمات مربوط به سرو غذا و نوشیدنی می باشد که نقش مهم و به سزایی در کیفیت بالای مراسم را دارد. در گذشته مراسم های عروسی خیلی ساده و با یک پذیرایی مختصر صورت می گرفته است اما امروزه قسمت پذیرایی در مراسم عروسی خود یک بخش مهمی از مراسم شده و همه زوج های جوان برایشان مهم است که کیفیت و کمیت مواد غذایی که در مراسم عروسیشان سرو می شود از چه کیفیتی برخوردار هستند.
در میهمانی های امروزی سعی می شود که از میهمانان با استفاده از نوشیدنی و غذاهای متنوعی نظیر غذاهای سنتی و مدرن ایرانی و فرنگی پذیرایی شود. میان وعده عروسی یکی از مواردی است که در عروسی های امروز ، به ویژه در عروسی های مجلل مهم است. انتخاب و ارائه میان وعده عروسی خوشمزه یکی از مواردی است که میتواد برای مهمانان خوشایند باشد. عروس و داماد میان وعده عروسی را از منوی میان وعده عروسی که توسط تالار ارائه میشود انتخاب کنند یا بنا به سلیقه خود ، از تشریفات درخواست میان وعده عروسی خاصی را بکنند.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان