22225506 (021)

2331346 (0912)

موزیک سفارشی عروسی

موزیک سفارشی عروسی - موزیک سفارشی عروسی ویژه

برخی از موزیک ها در طول مراسم عروسی باید خاص و ویژه باشد. برای مثال موزیکی که هنگام ورود عروس و داماد به تالار و باغ عروسی اجرا می شود، از جمله موزیک سفارشی عروسی ویژه است که بستگی به انتخاب و روحیه عروس و داماد دارد. همچنین این موزیک سفارشی عروسی ، به نحوه ورود عروس و داماد نیز بستگی دارد. اگر زوجین به صورت رسمی وارد مجلس میشوند، آهنگ بی کلام و شاد و اگر ورود همراه با حرکات موزون است، موزیک از قبل تمرین شده ای باید پخش شود.
از موارد دیگری که موسیقی خاص است، اولین هنر نمایی عروس و داماد می باشد. موزیک اختصاصی سفارشی عروسی برای رقص اول، بهتر است یک آهنگ شاد با مضمونی عاشقانه باشد. بهتر است انتخاب موزیک سفارشی عروسی با هماهنگی گروه موسیقی تشریفات مجالس باشد و از قبل آماده و تمرین شود.

مثال موزیکی که هنگام ورود عروس و داماد به تالار و باغ عروسی اجرا می شود، از جمله موزیک سفارشی عروسی ویژه است

مطالب و مقالات مفید مرتبط با خدمات تشریفات مجالس

نحوه انتخاب موزیک عروسی به کمک تشریفات مجالس

1397-04-02

نحوه انتخاب موزیک عروسی به کمک تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه موزیک

نقش موسیقی در مراسم های مختلف بسیار پر اهمیت است . یکی از مهم ترین پارامترهایی که درخدمات عروسی و تشریفات مجالس مطرح است انتخاب موسیقی می باشد که عروس و داماد باید به آن دقت بسیار فراوانی داشته باشند.
عروس و داماد می توانند برای برگزاری مراسم ازدواجشان با تشریفات مجالس از بهترین گروه های موسیقی و خوانندگان استفاده نمایند ولی بهتر است انها موزیک عروسی خود را انتخاب کنند. معمولا عروس و داماد با بودجه ی که دارند اقدام به انتخاب خوانندگان و نوازندگان می نمایند اما بهتر است برای اینکه مراسم عروسیمان و گروه موسیقی کامل تر شود از صدابرداران و نورپردازان هم استفاده نمایند.
انتخاب موزیک عرو بیشتر ...

نکاتی مهم در انتخاب میز شام عروسی با تشریفات مجالس

1397-03-31

نکاتی مهم در انتخاب میز شام عروسی با تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه پذیرایی

تزیین میز شام عروسی دارای اهمیت خاصی است چرا که غذاهای شام عروسی بر روی آن سرو می شود. هم چنین مدل تزیین میز شام عروس و داماد در شب عروسی بسیار به چشم می آید و مهمانان به آن توجه خاصی می کنند. حتی ممکن است خانواده ها و یا آشنایان آنها بعدا به عکس تزیین غذای عروس و فیلم های گرفته شده جهت مرور خاطرات رجوع کرده و آنها را تماشا کنند. لذا هر چه غذاها بهتر چیده شوند و خود میز هم از نظر اندازه، رنگ و میزان فضایی که اشغال می کند، بهتر باشد قطعا تاثیر بهتری در اجرای تشریفات مجالس و مراسم عروسی خواهد داشت. امروزه اهمیت میز شام عروسی مجلل و درجه یک به حدی مورد توجه قرار گرفته است که زوج های جوان قبل از ر بیشتر ...

گل آرایی با تشریفات مجالس برای سفره عقد

1397-03-30

گل آرایی با تشریفات مجالس برای سفره عقد

مقاله ای در زمینه سفره عقد

امروزه از گل آرایی با گل طبیعی یا مصنوعی در بیشتر مجالس نظیر مجلس عروسی برای تزیین سالن ، میز و صندلی ، جایگاه عروس و داماد و جایگاه کیک عروسی و میز شام استفاده می شود. یکی از مهم ترین موارد گل آرایی تشریفات مجالس, سفره عقد محسوب می شود ، سفره عقد نیز هرطور که باشد بی شک نیاز به گل آرایی برای جلوه بیشتر دارد.اغلب عروس و داماد ها مشتاق هستند که سفره عقدی بی نظیر با تشریفات مجالس داشته باشند و گل آرایی سفره عقد نقشی اساسی در این زیبایی و خاص بودن دارد. مطمئنا کمتر کسی نسبت به این مسئله بی توجه است چون می توان سفره را با هزینه ای مقبول و با استفاده از گل ها به کمک تشریفات مجالس به زیباترین و با بیشتر ...

ویژگی های مدیر تشریفات مجالس

1397-03-23

ویژگی های مدیر تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه پذیرایی

خدمات مجالس به دلیل پذیرایی از جمع وسیعی از مهمانان نیاز به مدیریت صحیح و نظارت دقیقی دارد تا تمامی برنامه ها طبق خواست میزبان پیش رود. توانایی مدیر تشریفات مجالس و مهارت او برای تهیه تمامی مایحتاج میزبان و همچنین اجرای برنامه ها به نحو احسن نقش زیادی در برگزاری یک جشن عروسی خاطره انگیز دارد. یک مدیر تشریفات مجالس خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:
۱- توانایی برای تقسیم کار
هر یک از کارهایی که در تشریفات مجالس و خدمات عروسی انجام می شود، با توجه به تخصص کارکنان است. در این صورت مدیر تشریفات مجالس ضمن تقسیم کارها، باید بتواند افراد ماهر و متخصص در هر یک از زمینه ها را استخدام کند. بیشتر ...

وظایف تیم تشریفات عروسی

1397-03-23

وظایف تیم تشریفات عروسی

مقاله ای در زمینه پذیرایی

وظایف تشریفات عروسی
– تیم تشریفات عروسی در اولین قدم رنگ مورد نظر دیزاین فضاهای موجود را درخور با سلیقه عروس و داماد انتخاب می کنند.
– تعیین هزینه و بودجه مورد نیاز برای برپایی یک مراسم رویایی. در صورتی که برآورد هزینه از میزان بودجه ای که شما برای برپایی مراسم در نظر گرفته اید بیشتر باشد، تیم خدمات و تشریفات عروسی، برنامه ای متناسب با بودجه شما خدمتتان ارائه خواهند داد.
– تیم تشریفات عروسی قبل از برپایی مراسم کلیه مقدمات و سور و سات جشن را فراهم می کنند و با برنامه ریزی دقیق، کلیه نیازمندی ها را رفع خواهد کرد.
– یکی از مهم ترین برنامه ریزی هایی که توسط تیم تشریفات عروسی ا بیشتر ...

نکاتی پیرامون طراحی سالن عروسی با تشریفات

1397-03-23

نکاتی پیرامون طراحی سالن عروسی با تشریفات

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

زمانی که تشریفات برای عروسی برگزار می شود، خانواده های عروس و داماد تمام تلاش خود را برای پذیرایی از مهمانان می کنند. اما نکته ای که شاید برخی به آن بی توجه باشند، زیبایی سالن عروسی و باغ عروسی است. نحوه طراحی سالن عروسی برای مهمانان اهمیت زیادی دارد. برای طراحی و دکوراسیون سالن عروسی باید به یک سری اصول و نکات توجه شود که عبارتند از:
داشتن فضای کافی برای پذیرایی از مهمانان
اولین فاکتور یک سالن عروسی خوب با تشریفات، داشتن فضای باز و آزاد برای پذیرایی از مهمانان است. از آنجا که در جشن های عروسی، رقص و پایکوبی برای مفرح شدن جشن اهمیت زیادی دارد، فضای سالن باید به گونه ای طراحی شود که م بیشتر ...

بهترین اتومبیل برای برگزاری تشریفات و خدمات عروسی

1397-03-23

بهترین اتومبیل برای برگزاری تشریفات و خدمات عروسی

مقاله ای در زمینه ورودی سالن

برگزاری مراسم عروسی در کشور ما همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. مجلس عروسی در زندگی هر فردی جایگاه ویژه ای دارد و ماشین عروس یکی از خدمات عروسی محسوب می شود که در جای خود اهمیت زیادی داد. هر عروس و دامادی آرزو دارند بر زیباترین مرکب خوشبختی سوار شوند. تهیه و تزیین ماشین عروس از جمله کارهای مهم عروس و داماد است که باید برای آن چه از لحاظ نوع و مدل دلخواه و چه از نظر هزینه باید برای آن برنامه ریزی نمود.
امروزه اجاره ماشین عروس از مراکز خدمات عروسی رایج تر از گزینه های دیگر می باشد چرا که در این مراکز انواع ماشین های مورد علاقه افراد با سلیقه های گوناگون موجود است و هر عروس و داماد با بیشتر ...

آشنایی با تشریفات مجالس عروسی - قسمت دوم

1397-03-23

آشنایی با تشریفات مجالس عروسی - قسمت دوم

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

معرفی و انتخاب یک آتلیه عروسی خوب با فضای زیبا جهت عکس های عروس و داماد از دیگر وظایف تشریفات مجالس عروسی می باشد. آتلیه و عمارت عکاسی برای تمام عروس و دامادها اهمیت زیادی دارد زیرا تمام لحظه ها و خاطرات زیبای مراسم عروسی توسط آتلیه ثبت می گردد و موسسات تشریفات مجالس عروسی موظف هستند با توجه به خواسته ها، نیازها و سلیقه و بودجه ی عروس و داماد بهترین گزینه ممکن را به آنها معرفی نمایند.
معرفی یک فروشگاه کارت عروسی خوب با تنوع زیاد در کارت ها به عروس و دامادها از دیگر کارهای تشریفات مجالس عروسی می باشد.
معمولا انتخاب آرایشگاه عروس جزو سخت ترین کارهای عروس خانم هاست و تشریفات مجالس عروسی بیشتر ...

آشنایی با تشریفات مجالس عروسی-قسمت اول

1397-03-23

آشنایی با تشریفات مجالس عروسی-قسمت اول

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

تشریفات مجالس عروسی یعنی برگزاری صفر تا صد یک مراسم عروسی، که توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی انجام می شود
البته مهم ترین شرط آن بررسی و مطابقت آن با سلیقه و خواسته ی عروس ها و داماد ها است. تشریفات مجالس عروسی با بررسی سلایق و بودجه ای که عروس و دامادها در نظر گرفته اند، بهترین گزینه ها را پیشنهاد می دهند.
نخستین کاری که توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی باید انجام شود معرفی و انتخاب یک باغ عروسی، تالار پذیرایی و یا باغ تالار است که نسبت به فصل برگزاری مراسم، میزان بودجه، تعداد مهمانان، سلیقه ی عروس و داماد، نوع مراسم و نحوه ی برگزاری مراسم عروسی بهترین گزینه ممکن را پیشنهاد خواهند دا بیشتر ...

10 نکته بسیار ضروری در انتخاب تالار پذیرایی و باغ عروسی

1397-03-05

10 نکته بسیار ضروری در انتخاب تالار پذیرایی و باغ عروسی

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

1- اگر در فصل تابستان یا زمستان ازدواج می کنید به سیستم گرمایش و سرمایش مکان عروسی تان باید توجه کنید. در غیر این صورت نه خود شما و نه میهمانان تان از عروسی چیزی به جز زجر به یاد نخواهید آورد.

2- اگر در دو مکان مراسم دارید باید آن ها را نزدیک به هم انتخاب کنید تا با مشکل ترافیک دچار کمبود وقت نشوید. مثلا اگر مراسم عقد را در خانه برگزار می کنید و بعد می خواهید برای مراسم عروسی به سالن بروید باید به دنبال سالنی باشید که به منزل تان نزدیک تر باشد.

3- تعدادی از عروس و داماد ها مراسم خود را به دلایل مختلف خارج از شهر برگزار می کنند و این مسافت طولانی هم خودشان و هم میهمانان شا بیشتر ...

ویژگی های یک باغ خوب چیست؟

1397-03-05

ویژگی های یک باغ خوب چیست؟

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

1- هزینه و قیمت متناسب:

اولین معیار برای انتخاب یک سالن عروسی متناسب و خوب، توجه به قیمت و هزینه های ورودی است. البته باید توجه داشت سطح کیفیت و همچنین میزان خدمات و امکاناتی که در یک سالن برقرار است، تاثیر زیادی بر هزینه ها دارد. در صورتی که قصد دارید در هزینه های عروسی صرفه جویی کنید، بهتر است یک سالن ارزان قیمت را انتخاب کنید.


2- محیط و فضای سالن:

فضای سالن باید زیبا و دلنشین باشد. به طوری که تا زمانی که مهمانان در سالن هستند احساس راحتی داشته باشند. یک فضای باز و بزرگ که جای نشستن، قدم زدن، رقص و شادی و ... را برای مهمانان فراهم کند، یکی از ویژگی های بیشتر ...

خدمات مجالس خود را چگونه با بودجه هماهنگ کنیم؟

1397-03-05

خدمات مجالس خود را چگونه با بودجه هماهنگ کنیم؟

مقاله ای در زمینه میوه آرایی

عامل اقتصاد به عنوان یکی از جدی ترین عواملی است که سبب می شود مراسم عروسی محدود گردد. بسیاری از افراد همیشه در ذهن های خود مراسم عروسی را در نظر می گیرند که بسیار لاکچری و رویایی است ولی به دلیل موارد اقتصادی و بودجه ی نمی توانند آن را عملی سازند. البته نباید فراموش کرد که جز مسئله مادیات ، مواردی دیگری نیز مانند اعتقادات و تفکرات و … در هر دو خانواده نیز مطرح می شود. برای اینکه یک مراسم عروسی شایسته و درخور شان خانواده ی عروس و داماد بگیرید ادامه این پست را مطالعه نمایید.

در بسیاری از موارد زمانی که شما هزینه ی بیشتری را صرف کنید می توانید کیفیت را نیز بالا ببرید ولی همیشه هم نیازی بیشتر ...

جشنواره ویژه تشریفات مجالس آنیا در زمستان 1396 تا 15 بهمن به تعداد محدود

منوی شماره 1

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 100000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 80000 تومان

منوی شماره 2

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 170000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 136000 تومان

منوی شماره 3

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 240000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 192000 تومان

منوی شماره 4

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 300000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 240000 تومان