22225506 (021)

2331346 (0912)

لوکس ترین تالار عروسی

انتخاب لوکس ترین تالار عروسی
یکی از قسمت های مهم در برگزاری مراسم عروسی انتخاب درست و مناسب سالن عروسی است.
تالار در شیکی و زیبایی هر چه تمام تر مراسم نقش به سزایی دارد.
برخی افراد تالارهای لوکس و رویایی را انتخاب میکنند اما برخی به دلیل مسائل مالی یا برخی اعتقادات تمایل به انتخاب سالن عروسی ساده و ارزان دارند.
اما در هرحال در انتخاب تالار مناسب باید یک سری نکات را رعایت کنید تا مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
- ظرفیت و گنجایش سالن: ظرفیت سالن باید متناسب با تعداد میهمانان شما باشد. توجه کنید که سالن پذیرایی نه خیلی بزرگ و وسیع باشد که تعداد مهمانان در آن کم و پراکنده دیده شود و از گرمی مراسم بکاهد و نه اینکه خیلی کوچک که فضای لازم برای نشستن و برگزاری مراسم عروسی نباشد.به طور کلی گنجایش سالن باید متناسب با تعداد مهمانان باشد.
- موقعیت تالار: باید محل تالار پذیرایی در جایی باشد که دسترسی به آن ساده باشد و دارای پارکینگ اختصاصی باشد تا بدین گونه میهمانان در پیدا کردن محل تالار و هم چنین جای پارک دچار مشکل نشوند. داشتن فضای باز و ترجیحا، فضای سبز، از مواردی است که به زیبایی محل برگزاری مراسم، کمک میکند.
- چیدمان تالار : نحوه قرار گرفتن میزها و ظاهر آنها می تواند تاثیر فراوانی در زیبایی مراسم شما داشته باشد و میز ها هم باید به نحوی چیده و دیزاین شده باشند که عبور و مرور از میان آنها به سادگی امکان پذیر باشد. چیدمان میزها و صندلی ها از نکات مهم در تزیین تالار است.
- سقف سالن تالار: برای اینکه مراسم شما هر چه باشکوه تر برگزار گردد ضروری است که سقف تالار بلند باشد چرا که سقف های کوتاه سبب دلگیر شدن فضا می شود.
- هزینه های تالار: هزینه های که مختص به تالار می باشد باید متناسب با بودجه شما برای برگزاری مراسم باشد. قیمت تالار با توجه به وسعت، مکان و امکاناتش تعیین میشود. شما میتوانید در حالی که سالن عروسی شیک و مناسبی را انتخاب میکنید، به هزینه آن نیز توجه کنید و سالنی را انتخاب کنید که ارزان باشد. برای اینکار باید تالاری را انتخاب کنید که نیازهای شما را برطرف میکند و امکاناتی که برای شما ضروری نیست را حذف کنید. حتما لیست قیمت لوکس ترین تالار عروسی را بررسی کنید و آیتمهای غیرضروری را حذف کنید تا تالار پذیرایی ارزان و در عین حال زیبا داشته باشید. نکته مهم این است که گرچه قیمت لوکس ترین تالار عروسی لوکس، در مجموع بالاست ولی ممکن است با حذف برخی از موارد، به قیمت مناسبتری دست یافت. برای مثال برخی تالارها اتاق عقد، موسیقی، نورپردازیهای خاص و برخی امکانات دیگر را دارند که قابلیت حذف از پکیج کلی تالار را دارد.
مورد مهم دیگر در انتخاب تالار پوشش، بهداشت و طرز رفتار کارکنان و خدمه لوکس ترین تالار عروسی در هنگام پذیرایی و سرو غذاست.
سالنهای پذیرایی رنج گسترده ای از قیمتها را در برمیگیرند. سالن پذیرایی ارزان و سالن پذیرایی لوکس، هردو میتوانند امکان ارائه غذا و امکانات مناسب را داشته باشند، تنها کافیست مدت زمان بیشتری صرف کنید و زود ناامید نشوید.
در شهر تهران نیز انواع نرخ‌های مختلف از تالارها و سالنهای عروسی وجود دارد. بسته به مکان و موقعیت سالن پذیرایی، ممکن است لوکس ترین تالار عروسی لوکس و مجلل یا لوکس ترین تالار عروسی ارزان پذیرای مراسم شما باشد. تنوع لوکس ترین تالار عروسی در تهران، سبب شده امکان انتخاب هر نوع شرایطی با هر نرخ و قیمتی از بین تالارهای تهران فراهم باشد. بهرحال برای داشتن شبی خاص و ویژه نیاز به انتخاب سالن پذیرایی خاص و ویژه است که درخور این شب باشد.
تشریفات آنیا با داشتن طیف گسترده ای از امکانات، امکان برگزاری مراسم شما را در رنج گسترده ای بین ارزان ترین تالارهای تهران تا لوکس ترین تالارهای تهران دارد.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان