22225506 (021)

2331346 (0912)

تشریفات باغ تالار

برای همه پیش آمده است که در کارت هایی که برای عروسی دریافت می کنند در برخی از آنها نوشته شده است که باغ تالار و در برخی دیگر نوشته شده تالار. برخی از تفاوت ها میان تشریفات باغ تالار و تالار وجود دارد.
- تالار : به فضایی گفته می شود که از برای برگزاری میهمانی ها و مراسم های برای تعداد بالای 50 نفر استفاده می شود. تالار ها بیشتر در اطراف یا داخل شهر ساخته می شود که دسترسی به آنها آسان باشد. فضای تالار ها مسقف است و بسته به نوع و اندازه فضای آن می تواند دارای یک باغچه کوچک هم باشد .
- باغ تالار: باغ تالار به مکانی گفته می شود که همانند تالار است اما با این تفاوت که همانند تالار مسقف نیست و مراسم در فضای باز برگزار می گردد. به دلیل همین مسقف نبودن، خدمات باغ تالار متفاوت از خدمات تالار است.
در تشریفات باغ تالار با توجه به شرایط آب و هوایی امکاناتی فراهم می گردد. برای مثال در فصل زمستان از سقف های کاذب استفاده می شود. در باغ تالار فضای سبز خیلی زیادی وجود دارد و در کل به دلیل وجود همین فضای سبز به آن باغ تالار گفته می شود. برای برگزاری مراسم عروسی خاص و زیبا میتواند از تشریفات باغ تالار مجلل استفاده نمود.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان