22225506 (021)

2331346 (0912)

تالار عروسی

انتخاب تالار عروسی مناسب
یکی از قسمت های مهم در برگزاری مراسم عروسی انتخاب درست و مناسب سالن عروسی است.
تالار در شیکی و زیبایی هر چه تمام تر مراسم نقش به سزایی دارد.
برخی افراد تالارهای لوکس و رویایی را انتخاب میکنند اما برخی به دلیل مسائل مالی یا برخی اعتقادات تمایل به انتخاب سالن عروسی ساده و ارزان دارند.
اما در هرحال در انتخاب تالار مناسب باید یک سری نکات را رعایت کنید تا مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
- موقعیت تالار: باید محل تالار پذیرایی در جایی باشد که دسترسی به آن ساده باشد و دارای پارکینگ اختصاصی باشد تا بدین گونه میهمانان در پیدا کردن محل تالار و هم چنین جای پارک دچار مشکل نشوند. داشتن فضای باز و ترجیحا، فضای سبز، از مواردی است که به زیبایی محل برگزاری مراسم، کمک میکند.
- ظرفیت و گنجایش سالن: ظرفیت سالن باید متناسب با تعداد میهمانان شما باشد. توجه کنید که سالن پذیرایی نه خیلی بزرگ و وسیع باشد که تعداد مهمانان در آن کم و پراکنده دیده شود و از گرمی مراسم بکاهد و نه اینکه خیلی کوچک که فضای لازم برای نشستن و برگزاری مراسم عروسی نباشد.به طور کلی گنجایش سالن باید متناسب با تعداد مهمانان باشد.
- سقف سالن تالار: برای اینکه مراسم شما هر چه باشکوه تر برگزار گردد ضروری است که سقف تالار بلند باشد چرا که سقف های کوتاه سبب دلگیر شدن فضا می شود.
- چیدمان تالار : نحوه قرار گرفتن میزها و ظاهر آنها می تواند تاثیر فراوانی در زیبایی مراسم شما داشته باشد و میز ها هم باید به نحوی چیده و دیزاین شده باشند که عبور و مرور از میان آنها به سادگی امکان پذیر باشد. چیدمان میزها و صندلی ها از نکات مهم در تزیین تالار است.
- نورپردازی مناسب هم در زیبایی و شکوه تالار موثر است.
- هزینه های تالار: هزینه های که مختص به تالار می باشد باید متناسب با بودجه شما برای برگزاری مراسم باشد. قیمت تالار با توجه به وسعت، مکان و امکاناتش تعیین میشود. شما میتوانید در حالی که سالن عروسی شیک و مناسبی را انتخاب میکنید، به هزینه آن نیز توجه کنید و سالنی را انتخاب کنید که ارزان باشد. برای اینکار باید تالاری را انتخاب کنید که نیازهای شما را برطرف میکند و امکاناتی که برای شما ضروری نیست را حذف کنید. حتما لیست قیمت تالار عروسی را بررسی کنید و آیتمهای غیرضروری را حذف کنید تا تالار پذیرایی ارزان و در عین حال زیبا داشته باشید. نکته مهم این است که گرچه قیمت تالار عروسی لوکس، در مجموع بالاست ولی ممکن است با حذف برخی از موارد، به قیمت مناسبتری دست یافت. برای مثال برخی تالارها اتاق عقد، موسیقی، نورپردازیهای خاص و برخی امکانات دیگر را دارند که قابلیت حذف از پکیج کلی تالار را دارد.
شما برای انتخاب تالار میتوانید از بین گزینه‌هایی که مطابق با سلیقه شماست انتخاب کنید ولی باید به شرایط مکانی و دیگر موارد مربوطه نیز توجه کنید. انتخاب شما میتواند از بین ارزان ترین قیمت تالار تا بالاترین قیمت تالار لوکس باشد و بستگی به بودجه مورد نظر دارد.
در صورتی که تصمیم به برگزاری مراسم در تالاری را دارید و تهیه غذا نیز به عهده تالار است، به منو تالار پذیرایی توجه ویژه کنید. غذاها را بر اساس سلیقه خود و مهمانان انتخاب کنید و تعداد مهمانان را در سفارش غذا در نظر بگیرید. حتما از منویی انتخاب کردید غذایی سفارش بدهید که قبل از برگزاری مراسم، از کیفیت آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که حتی لوکس ترین سالن عروسی نیز ممکن است برخی از غذاهای منو تالار را مطابق با سلیقه شما پخت نکند. هرچه منو تالار عروسی متنوع تر باشد، انتخاب راحتتر می‌شود ولی باید به لیست قیمت منو نیز توجه نمود.
مورد مهم دیگر در انتخاب تالار پوشش، بهداشت و طرز رفتار کارکنان و خدمه تالار عروسی در هنگام پذیرایی و سرو غذاست.
سالنهای پذیرایی رنج گسترده ای از قیمتها را در برمیگیرند. سالن پذیرایی ارزان و سالن پذیرایی لوکس، هردو میتوانند امکان ارائه غذا و امکانات مناسب را داشته باشند، تنها کافیست مدت زمان بیشتری صرف کنید و زود ناامید نشوید.
در شهر تهران نیز انواع نرخ‌های مختلف از تالارها و سالنهای عروسی وجود دارد. بسته به مکان و موقعیت سالن پذیرایی، ممکن است تالار عروسی لوکس و مجلل یا تالار عروسی ارزان پذیرای مراسم شما باشد. تنوع تالار عروسی در تهران، سبب شده امکان انتخاب هر نوع شرایطی با هر نرخ و قیمتی از بین تالارهای تهران فراهم باشد. بهرحال برای داشتن شبی خاص و ویژه نیاز به انتخاب سالن پذیرایی خاص و ویژه است که درخور این شب باشد.
تالارهای پذیرایی تهران قیمتهای مختلفی دارند. افرادی که در شهر تهران عروسی میگیرند میتوانند از بین ارزان ترین تالار تهران تا مجلل و لوکس ترین تالار تهران، انتخاب کنند که رنج قیمتی بسیار گسترده ای است.

تشریفات آنیا با داشتن طیف گسترده ای از امکانات، امکان برگزاری مراسم شما را در رنج گسترده ای بین ارزان ترین تالارهای تهران تا لوکس ترین تالارهای تهران دارد.

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان