22225506 (021)

2331346 (0912)

تشریفات مجالس

تشریفات مجالس - خدمات تشریفات مجالس, پکیج تشریفات مجالس,تشریفاتی لوکس

تشریفات مجالس آنیا با ارائه تشریفات مجالسی لوکس شامل تشریفات مجالس عروسی, تشریفات مجالس عقد, تشریفات مجالس سمینارها و مراسم دولتی, تشریفات مجالس عروسی در باغ تالارهای به نام تهران در خدمت زوجین است
تشریفات مجالس آنیا به برگزاری مناسب و شایسته جشن عروسی که از دغدغه های اصلی زوجین است, کمک میکند. این موضوع نیاز به برنامه ریزی دقیق و آشنایی با تمامی موارد تشریفاتی مجالس مربوط به آن اعم از سفارش غذا، میز و صندلی و چیدمان سالن، گل آرایی، شمع آرایی و غیره دارد.
موسسات و شرکتهای تشریفات مجالس عروسی به عروس و داماد در برگزاری مناسب جشن کمک میکنند. شرکت تشریفات مجالس آنیا به دلیل داشتن مهارت و تجربه لازم و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای تشریفاتی و همچنین آشنایی با مسائل و مشاغل مرتبط با عروسی و تشریفات عقد نظیر آشپزخانه ها، گل فروشی ها و غیره، میتواند کلیه قسمتهای عروسی را به نحو درست مدیریت کنند و جشنی مطابق با سلیقه عروس و داماد برگزار کند.
در تشریفات مجالس یکی از آیتم های مهم در برگزاری جشن عروسی، باغ تالار محل برگزاری مراسم است. تشریفات مجالس آنیا مراسم عروسی را در باغ تالار های خود که طیف گسترده ای از تالارها و باغ ها را در اختیار دارد برگزار میکند
عروس و داماد با توجه به سلیقه و بودجه خود میتوانند از بین باغ تالار های شرکت تشریفات آنیا بهترین گزینه را انتخاب کنند.
موارد مهم دیگر که به نوعی با تالار یا باغ در اتباط نیز هستند، تزیینات باغ تالار است که میتواند شامل ورودی تالار، گل آرایی و شمع و خدمات دیگر تشریفاتی باشند.در تشریفات مجالس آنیا در مراسم های عروسی و عقد تمامی این امکانات نیز توسط خود شرکت ارائه میشود و طراحان قوی و باسابقه آنیا و امکانات در اختیار شرکت انتخاب را برای عروس و داماد راحت تر کرده و هزینه را برای آنها کنترل میکند
پذیرایی از میهمانان بخش مهمی از هر جشنی است و در برپایی مراسم عروسی این وظیفه خطیر به عهده تشریفات مجالس آنیا میباشد. این شرکت با ارائه خدماتی لوکس، کلکسیونی از منو غذا و نوشیدنی را دارند که شامل نوشیدنی های سرد و گرم، خوراکی های سنتی و مدرن، فینگر فود و سالاد بار و اردور، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و غیره میشود و امکان ارائه هرکدام از آنها در مراسم عروسی وجود دارد.
یکی دیگر از وظایف برگزارکنندگان عروسی و تشریفات مجالس ، موسیقی است. موزیک در عروسی از اجزای جدانشدنی آن است و در اختیار داشتن گروه موسیقی مناسب برای جشن عروسی، یکی از مسائل حائز اهمیت در برگزاری آن است.
از این رو خدمات تشریفات مجالس آنیا شامل معرفی و ارائه گروههای موسیقی نیز میشود. موزیک عروسی میتواند شامل دی جی یا گروه موسیقی باشد که این گروه بسته به هزینه مورد نظر، میتواند ادوات مختلفی را شامل شود.
تعداد زیادی از شرکت های تشریفات مجالس در تهران فعالیت میکنند. یکی از لوکس ترین و با کیفیت ترین شرکت های ارائه دهنده تشریفات مجالس تهران ، تشریفات مجالس آنیا است. تشریفات مجالس آنیا با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه برگزاری مجالس عروسی، گزینه بسیار مناسبی برای زوجین جوان است. پرسنل دوره دیده و حرفه ای این شرکت در کنار طراحان خلاق و با تجربه آن کادری بسیار حرفه ای را تشکیل داده است که توانایی برگزاری انواع مراسم عروسی با سرویس های مختلف را دارد. تشریفات مجالس آنیا با ارائه منوهای پیشنهادی خود، میتواند پکیج هایی کامل و بی نظیر را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. یک نمونه از منوهای تشریفات مجالس عروسی آنیا شامل موارد زیر است:

منوی عروسی شماره 4
• غذاهای برنجی :باقالی پلو با گوشت بره به صورت تمام ماهیچه -زرشک پلو با مرغ – شیرین پلو با مرغ-مرصع پلو با مرغ-آلبال
• کباب ها :جوجه کباب زعفرانی بدون استخوان 70%-کباب کوبیده 70%-چنجه70%-بختیاری 70%
• خوراک ها :خوراک بیف-خوراک مکزیکی-خوراک زبان- خوراک ژیلو -رولت گوشت و سبزیجات گرم
• خورشت ها :خورشت فسنجان با کوفته ریزه -خورشت نعناجعفری با ماهیچه-خورشت کاری-قیمه نسترن
• غذاهای تزئینی :بوقلمون به ازاری هر 50 نفر یک عدد- شیر ماهی به ازاری هر 50 نفر یک عدد -بره شکم پر هر 100 نفر یک راس
• سالاد ها :سالاد فصل-اندونزی-زیتون- شیرازی-سزار-پاستا- ماست و خیار –سبزیجات-کلم –اسفناج- میزترشیجات- سالاد مخصو
• نوشیدنی ها :انواع نوشابه –دلستر-دوغ-آب معدنی
• سرویسها :هر 12میز یک مهماندار-ظروف کامل و شیک مطابق با ژورنال های اروپایی – صندلی های مبله ترکیبی از جدیدتری
• آب میوه :ده مدل آبمیوه طبیعی فصل به همراه تزئینات زیبا-سه مدل نوشیدنی گرم
• میوه :هفت مدل فصلی به همراه سالاد میوه و اسلایس با سس مخصوص
• شیرینی :به ازاری هر نفر 120گرم تارت میوه ایی-ماکارون و پذیرایی رولت مکزیکی و باقلوا –کیک چهار طبقه 15 کیلوگر
• ورودی :تونل گل -باکسهای تزئینی به همراه دکور های ژورنالی-چمن مصنوعی و فرش قرمز-لوستر ایستاده
• نورپردازی :زیرمیزمهمان ها –جایگاه عروس وداماد –ورودی و محوطه به صورت ریسه های نور و وال واشر به رنگ انتخابی
• شمع آرایی :بار شمع VIP درمسیر ورودی-بار شمع VIP داخل سالن به همراه شمعدانی و دکورهای بسیار شیک- میز مهمان ها
• گل آرایی :ورودی به صورت اطاق گل و حریر و تونل گل– میز مهمان ها- میز VIP –جایگاه عروس و داماد به صورت فلاور وال
• چیدمان :تمامی چیدمان و دکوراسیون و دکورها ی پرتابل به صورت انتخابی و مطابق با ژورنال های روز اروپا ارائه خواهد شد

تشریفات مجالس آنیا ارائه تشریفات مجالسی شامل( تشریفات مجالس عروسی, تشریفات مجالس عقد, تشریفات مجالس سمینار, تشریفات مجالس لوکس, تشریفات مجالس باغ )

مطالب و مقالات مفید مرتبط با خدمات تشریفات مجالس

ویژگی های یک باغ خوب چیست؟

1397-02-26

ویژگی های یک باغ خوب چیست؟

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

1- هزینه و قیمت متناسب:

اولین معیار برای انتخاب یک سالن عروسی متناسب و خوب، توجه به قیمت و هزینه های ورودی است. البته باید توجه داشت سطح کیفیت و همچنین میزان خدمات و امکاناتی که در یک سالن برقرار است، تاثیر زیادی بر هزینه ها دارد. در صورتی که قصد دارید در هزینه های عروسی صرفه جویی کنید، بهتر است یک سالن ارزان قیمت را انتخاب کنید.


2- محیط و فضای سالن:

فضای سالن باید زیبا و دلنشین باشد. به طوری که تا زمانی که مهمانان در سالن هستند احساس راحتی داشته باشند. یک فضای باز و بزرگ که جای نشستن، قدم زدن، رقص و شادی و ... را برای مهمانان فراهم کند، یکی از ویژگی های بیشتر ...

شمع آرایی در باغ عروسی

1397-02-26

شمع آرایی در باغ عروسی

مقاله ای در زمینه شمع آرایی

بهترین ایده‌ها برای دکوراسیون تالار عروسی استفاده از ترکیب گل و شمع در کنار یکدیگر است که جلوه باشکوهی به میزهای تالار پذیرایی شما می‌دهد. شمع‌آرایی میز شام عروس و داماد یکی از مهم‌ترین نکات برای دکوراسیون تالار است. چراکه اگر میزان شمع‌آرایی میز شام کم باشد عکس در لحظه صرف شام تاریک می‌شود. پس بهتر است دقت کافی در مورد نورپردازی تالار عروسی داشته باشید. شما می‌توانید با تشریفات آنیا که متخصص گل‌آرایی و تزئینات تالار عروسی به وسیله گل و شمع‌دان است, مشورت کنید. بیشتر ...

10 نکته بسیار ضروری در انتخاب تالار پذیرایی و باغ عروسی

1397-02-26

10 نکته بسیار ضروری در انتخاب تالار پذیرایی و باغ عروسی

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

1- اگر در فصل تابستان یا زمستان ازدواج می کنید به سیستم گرمایش و سرمایش مکان عروسی تان باید توجه کنید. در غیر این صورت نه خود شما و نه میهمانان تان از عروسی چیزی به جز زجر به یاد نخواهید آورد.

2- اگر در دو مکان مراسم دارید باید آن ها را نزدیک به هم انتخاب کنید تا با مشکل ترافیک دچار کمبود وقت نشوید. مثلا اگر مراسم عقد را در خانه برگزار می کنید و بعد می خواهید برای مراسم عروسی به سالن بروید باید به دنبال سالنی باشید که به منزل تان نزدیک تر باشد.

3- تعدادی از عروس و داماد ها مراسم خود را به دلایل مختلف خارج از شهر برگزار می کنند و این مسافت طولانی هم خودشان و هم میهمانان شا بیشتر ...

نکات کلیدی برای گل آرایی روز عروسی

1397-02-26

نکات کلیدی برای گل آرایی روز عروسی

مقاله ای در زمینه گل آرایی

انتخاب گل یکی از مهیج ترین قسمت های برنامه ریزی برای عروسی است. ولی احتیاج به زمان دارد. یعنی شما نمیتوانید به سادگی گل مورد نظرتان را انتخاب کنید و از طراح گل تان بخواهید که آن را با رنگ تم عروسی شما هماهنگ کند. برای اینکه بدانید چه چیز هایی سرعت شما را توی انتخاب گل سریع تر میکند به این نکات توجه کنید:
تحقیقات کامل:
قبل از هر کاری به این فکر کنید که چه چیز هایی را دوست دارید و چه چز هایی را دوست ندارید. بعد به سراغ گل فروش بروید. شما دو چیز را باید بدانید: اول از همه اسم و نوع گل ها مثلا چه مدل دسته گلی با چه رنگ ها و چه گل هایی و دوم قرار داد و بقیه جزئیات.
مکان عروسی
بیشتر ...

خدمات مجالس خود را چگونه با بودجه هماهنگ کنیم؟

1397-02-26

خدمات مجالس خود را چگونه با بودجه هماهنگ کنیم؟

مقاله ای در زمینه میوه آرایی

عامل اقتصاد به عنوان یکی از جدی ترین عواملی است که سبب می شود مراسم عروسی محدود گردد. بسیاری از افراد همیشه در ذهن های خود مراسم عروسی را در نظر می گیرند که بسیار لاکچری و رویایی است ولی به دلیل موارد اقتصادی و بودجه ی نمی توانند آن را عملی سازند. البته نباید فراموش کرد که جز مسئله مادیات ، مواردی دیگری نیز مانند اعتقادات و تفکرات و … در هر دو خانواده نیز مطرح می شود. برای اینکه یک مراسم عروسی شایسته و درخور شان خانواده ی عروس و داماد بگیرید ادامه این پست را مطالعه نمایید.

در بسیاری از موارد زمانی که شما هزینه ی بیشتری را صرف کنید می توانید کیفیت را نیز بالا ببرید ولی همیشه هم نیازی بیشتر ...

نکاتی برای انتخاب سالن یا باغ عروسی

1397-02-26

نکاتی برای انتخاب سالن یا باغ عروسی

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

نکاتی برای انتخاب باغ یا سالن عروسی در برگزاری جشن عروسی
برای برگزاری جشن عروسی باید بدانیم چه ویژگیهایی را مورد توجه قرار دهیم. در اینجا ویژگیهایی که باید مدنظر قرار گیرند را بررسی می کنیم.
•اولین و مهمترین مورد در برگزاری مراسم عروسی تعدد مهمانهاست. ابتدا باید بررسی کنیم که باغ عروسی یا سالن عروسی موردنظر برای تعداد مهمانان شما مناسب است یا خیر. اگر تعداد مهمانان کم باشد سالنهای بزرگ مناسب نیستند زیرا که جشن بیروح به نظر می رسد.
•یکی از مهمترین عوامل انتخاب سالن برگزاری مجالس توجه به زیبایی سالن می باشد. باید به روکش میز و صندلی ها دقت نمود زیرا که تأثیر زیادی بر زیبایی سال بیشتر ...

موارد مهم در جشن عروسی , دغدغه های عروس و داماد و اهمیت شرکت های تشریفات مجالس

1397-01-05

موارد مهم در جشن عروسی , دغدغه های عروس و داماد و اهمیت شرکت های تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

عروسی یکی از وقایع مهم در زندگی هر آدمی است و به همین منظور، زوج ها اغلب تمایل دارند که از خدمات ارائه شده توسط تشریفات مجالس استفاده کنند و بتوانند امور مربوط به عروسی را خوب سازماندهی کرده و استرس خود را کاهش دهند.
به علاوه بسیاری از مواقع عروس و داماد زمان کافی برای رسیدگی به امورمربوط به مجالس را ندارند. در چنین مواقعی می توانند برای پیشبرد هرچه بهتر کارها از تشریفات مجالسی که انتخاب کرده اند کمک بگیرند. زوجین باید برای انتخاب موسسه تشریفات مجالس دقت و ظرافت کافی را به خرج دهند و بهترین گزینه را انتخاب کنند. بعد از انتخاب نوبت اعتماد به پرسنل تشریفات مجالس است تا آن ها کارها را با توج بیشتر ...

انتخاب باغ تالار

1396-11-09

انتخاب باغ تالار

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

وقتی در حال برنامه ریزی برای روز عروسی و مراسم آن هستید، برای ساماندهی هرچه بهتر کارها و کاهش استرس نیاز به جدول زمانبندی و تهیه لیستی از کارهایی که باید انجام دهید دارید. شما میتوانید این چک لیست را تهیه کنید و مرحله به مرحله پیش بروید یا به کمک تشریفات مجالسی که انتخاب کردید، مراحل برگزاری عروسی را سریعتر پیش ببرید. یکی از موارد بالای لیست در کارهای مربوط به جشن عروسی، انتخاب مکان برگزاری عروسی یا باغ تالار است. در هنگام انتخاب باغ تالار یا تالار عروسی چندین مکان را بازدید کنید و مکان مورد علاقه خود را از 10 یا 11 ماه قبل رزرو کنید. باغ تالارهای مناسب معمولا متقاضیان زیادی دارند و زود رزرو م بیشتر ...

رزرو کردن شرکت ارائه دهنده تشریفات مجالس

1396-11-08

رزرو کردن شرکت ارائه دهنده تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

اگر تمایل به استفاده از شرکتهای ارائه دهنده تشریفات مجالس دارید، بهتر است از مدت زیادی قبل از برگزاری مراسم، شرکت مورد نظر خود را پیدا کرده و قرارداد ببندید. شرکتهای معروف و با کیفیت در زمینه تشریفات مجالس لیست انتظار بلندی دارند. بنابراین اگر تاریخ خاصی در ذهن دارید، هرچه زودتر برای بستن قرارداد اقدام کنید. نزدیکترین زمان برای انتخاب شرکت ارائه دهنده تشریفات مجالس عروسی، نباید از 9 ماه قبل از مراسم کمتر باشد. بیشتر ...

انواع مختلف برنامه ریزان عروسی بر اساس خدمات

1396-11-04

انواع مختلف برنامه ریزان عروسی بر اساس خدمات

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

انواع مختلفی از شرکتهای ارائه دهنده تتریفات مجالس و برنامه ریزی عروسی وجود دارند که سرویس های مختلفی را ارائه میدهند. همچنین زوج های جوان ممکن است برای مسائل مختلف و متفاوتی نیاز به یاری گرفتن از این موسسات داشته باشند. در این مطلب به بررسی انواع سرویس های تشریفات مجالس عروسی میپردازیم. در برخی موارد عروس و داماد فقط در یک یا دو مورد نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند. برای مثال تنها در مورد گروه موسیقی یا مکان برگزاری عروسی از شرکت تشریفات مجالس عروسی استفاده میکنند. در مورد دیگر عروس و داماد خود تمامی موارد عروسی را تهیه و هماهنگ مینمایند ولی برای روز برگزاری مراسم نیاز به افرادی برای اجرا و نظ بیشتر ...

نحوه مدیریت جشن عروسی توسط ارائه دهندگان تشریفات مجالس

1396-11-03

نحوه مدیریت جشن عروسی توسط ارائه دهندگان تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

به عنوان برگزارکننده تشریفات مجالس ، شرکت ها میتوانند رنج گسترده ای از سرویس ها را به مشتریان خود ارائه دهند و یا تصمیم بگیرند که بر طبق یه برنامه و روند خاص، سرویس های مشخصی را ارائه کنند. شرکت تشریفات مجالسی که بتواند انواع مختلفی از سرویس ها را با کیفیت های عالی تهیه و به عروس و داماد عرضه کند، میتواند برگزاری عروسی را برای زوجین بسیار آسانتر سازد. چراکه تمامی مسئولیت های برگزاری جشن عروسی را بر عهده میگیرد و از ابتدای کار تا انتهای آن دخیل است. با این حال برخی از شرکت های تشریفات مجالس توانایی مدیریت چنین حجم بزرگی از مسئولیت را ندارند. پس در انتخاب شرکت ارائه دهنده تشریفات مجالس به این مو بیشتر ...

برنامه ریزی مراسم عروسی

1396-11-02

برنامه ریزی مراسم عروسی

مقاله ای در زمینه گل آرایی

برنامه ریزی مراسم عروسی عملی است که ماهها زمان میبرد و نیاز به اطلاعات دقیق و صرف وقت زیاد است. امروزه بیشتر زوج های جوان هر دو شاغل هستند و زمان کافی برای برنامه ریزی مراسم عروسی و هماهنگی موارد مورد نیاز ندارند. حتی اگر عروس و داماد هر دو شاغل نباشند، با این حال برنامه ریزی برگزاری مراسم عروسی به تنهایی برای فرد قابل اجرا نیست. از این رو شرکت های ارائه تشریفات مجالس میتوانند کمک بزرگی به برگزاری مراسم دلخواه شما باشند. اگر شما بتوانید تنها شرکت تشریفات مجالسی را پیدا کنید که مطابق سلیقه و نظر شما خدماتش را ارائه میدهد، به راحتی میتواند تمامی موارد دیگر عروسی از جمله انتخاب باغ تالار ، کترینگ بیشتر ...

جشنواره ویژه تشریفات مجالس آنیا در زمستان 1396 تا 15 بهمن به تعداد محدود

منوی شماره 1

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 100000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 80000 تومان

منوی شماره 2

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 170000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 136000 تومان

منوی شماره 3

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 240000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 192000 تومان

منوی شماره 4

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 300000 تومان
هزینه در جشنواره زمستانه : 240000 تومان