22225506 (021)

2331346 (0912)

تشریفات مجالس

تشریفات مجالس - خدمات تشریفات مجالس, پکیج تشریفات مجالس,تشریفاتی لوکس

تشریفات مجالس آنیا با ارائه تشریفات مجالسی لوکس شامل تشریفات مجالس عروسی, تشریفات مجالس عقد, تشریفات مجالس سمینارها و مراسم دولتی, تشریفات مجالس عروسی در باغ تالارهای به نام تهران در خدمت زوجین است
تشریفات مجالس آنیا به برگزاری مناسب و شایسته جشن عروسی که از دغدغه های اصلی زوجین است, کمک میکند. این موضوع نیاز به برنامه ریزی دقیق و آشنایی با تمامی موارد تشریفاتی مجالس مربوط به آن اعم از سفارش غذا، میز و صندلی و چیدمان سالن، گل آرایی، شمع آرایی و غیره دارد.
موسسات و شرکتهای تشریفات مجالس عروسی به عروس و داماد در برگزاری مناسب جشن کمک میکنند. شرکت تشریفات مجالس آنیا به دلیل داشتن مهارت و تجربه لازم و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای تشریفاتی و همچنین آشنایی با مسائل و مشاغل مرتبط با عروسی و تشریفات عقد نظیر آشپزخانه ها، گل فروشی ها و غیره، میتواند کلیه قسمتهای عروسی را به نحو درست مدیریت کنند و جشنی مطابق با سلیقه عروس و داماد برگزار کند.
در تشریفات مجالس یکی از آیتم های مهم در برگزاری جشن عروسی، باغ تالار محل برگزاری مراسم است. تشریفات مجالس آنیا مراسم عروسی را در باغ تالار های خود که طیف گسترده ای از تالارها و باغ ها را در اختیار دارد برگزار میکند
عروس و داماد با توجه به سلیقه و بودجه خود میتوانند از بین باغ تالار های شرکت تشریفات آنیا بهترین گزینه را انتخاب کنند.
موارد مهم دیگر که به نوعی با تالار یا باغ در اتباط نیز هستند، تزیینات باغ تالار است که میتواند شامل ورودی تالار، گل آرایی و شمع و خدمات دیگر تشریفاتی باشند.در تشریفات مجالس آنیا در مراسم های عروسی و عقد تمامی این امکانات نیز توسط خود شرکت ارائه میشود و طراحان قوی و باسابقه آنیا و امکانات در اختیار شرکت انتخاب را برای عروس و داماد راحت تر کرده و هزینه را برای آنها کنترل میکند
پذیرایی از میهمانان بخش مهمی از هر جشنی است و در برپایی مراسم عروسی این وظیفه خطیر به عهده تشریفات مجالس آنیا میباشد. این شرکت با ارائه خدماتی لوکس، کلکسیونی از منو غذا و نوشیدنی را دارند که شامل نوشیدنی های سرد و گرم، خوراکی های سنتی و مدرن، فینگر فود و سالاد بار و اردور، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و غیره میشود و امکان ارائه هرکدام از آنها در مراسم عروسی وجود دارد.
یکی دیگر از وظایف برگزارکنندگان عروسی و تشریفات مجالس ، موسیقی است. موزیک در عروسی از اجزای جدانشدنی آن است و در اختیار داشتن گروه موسیقی مناسب برای جشن عروسی، یکی از مسائل حائز اهمیت در برگزاری آن است.
از این رو خدمات تشریفات مجالس آنیا شامل معرفی و ارائه گروههای موسیقی نیز میشود. موزیک عروسی میتواند شامل دی جی یا گروه موسیقی باشد که این گروه بسته به هزینه مورد نظر، میتواند ادوات مختلفی را شامل شود.
تعداد زیادی از شرکت های تشریفات مجالس در تهران فعالیت میکنند. یکی از لوکس ترین و با کیفیت ترین شرکت های ارائه دهنده تشریفات مجالس تهران ، تشریفات مجالس آنیا است. تشریفات مجالس آنیا با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه برگزاری مجالس عروسی، گزینه بسیار مناسبی برای زوجین جوان است. پرسنل دوره دیده و حرفه ای این شرکت در کنار طراحان خلاق و با تجربه آن کادری بسیار حرفه ای را تشکیل داده است که توانایی برگزاری انواع مراسم عروسی با سرویس های مختلف را دارد. تشریفات مجالس آنیا با ارائه منوهای پیشنهادی خود، میتواند پکیج هایی کامل و بی نظیر را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. یک نمونه از منوهای تشریفات مجالس عروسی آنیا شامل موارد زیر است:

منوی عروسی شماره 4
• غذاهای برنجی :باقالی پلو با گوشت بره به صورت تمام ماهیچه -زرشک پلو با مرغ – شیرین پلو با مرغ-مرصع پلو با مرغ-آلبال
• کباب ها :جوجه کباب زعفرانی بدون استخوان 70%-کباب کوبیده 70%-چنجه70%-بختیاری 70%
• خوراک ها :خوراک بیف-خوراک مکزیکی-خوراک زبان- خوراک ژیلو -رولت گوشت و سبزیجات گرم
• خورشت ها :خورشت فسنجان با کوفته ریزه -خورشت نعناجعفری با ماهیچه-خورشت کاری-قیمه نسترن
• غذاهای تزئینی :بوقلمون به ازاری هر 50 نفر یک عدد- شیر ماهی به ازاری هر 50 نفر یک عدد -بره شکم پر هر 100 نفر یک راس
• سالاد ها :سالاد فصل-اندونزی-زیتون- شیرازی-سزار-پاستا- ماست و خیار –سبزیجات-کلم –اسفناج- میزترشیجات- سالاد مخصو
• نوشیدنی ها :انواع نوشابه –دلستر-دوغ-آب معدنی
• سرویسها :هر 12میز یک مهماندار-ظروف کامل و شیک مطابق با ژورنال های اروپایی – صندلی های مبله ترکیبی از جدیدتری
• آب میوه :ده مدل آبمیوه طبیعی فصل به همراه تزئینات زیبا-سه مدل نوشیدنی گرم
• میوه :هفت مدل فصلی به همراه سالاد میوه و اسلایس با سس مخصوص
• شیرینی :به ازاری هر نفر 120گرم تارت میوه ایی-ماکارون و پذیرایی رولت مکزیکی و باقلوا –کیک چهار طبقه 15 کیلوگر
• ورودی :تونل گل -باکسهای تزئینی به همراه دکور های ژورنالی-چمن مصنوعی و فرش قرمز-لوستر ایستاده
• نورپردازی :زیرمیزمهمان ها –جایگاه عروس وداماد –ورودی و محوطه به صورت ریسه های نور و وال واشر به رنگ انتخابی
• شمع آرایی :بار شمع VIP درمسیر ورودی-بار شمع VIP داخل سالن به همراه شمعدانی و دکورهای بسیار شیک- میز مهمان ها
• گل آرایی :ورودی به صورت اطاق گل و حریر و تونل گل– میز مهمان ها- میز VIP –جایگاه عروس و داماد به صورت فلاور وال
• چیدمان :تمامی چیدمان و دکوراسیون و دکورها ی پرتابل به صورت انتخابی و مطابق با ژورنال های روز اروپا ارائه خواهد شد

تشریفات مجالس آنیا ارائه تشریفات مجالسی شامل( تشریفات مجالس عروسی, تشریفات مجالس عقد, تشریفات مجالس سمینار, تشریفات مجالس لوکس, تشریفات مجالس باغ )

تشریفات مجالس عروسی در ایران

در تاریخ و فرهنگ ایرانی، خانواده یک اصل مهم در بنیان جامعه بوده است. از این رو شروع زندگی مشترک دو نفر امری مقدس شمرده میشده و برای آن جشن بزرگی برگزار میگردیده است. به همین دلیل یکی از رسوم قدیمی و مهم در بین ایرانیان، برپایی مراسم عروسی زوج های جوان است. مراسم عروسی از دیرباز در ایران با شکوه زیادی برگزار میشده است. در ایران مراسمی به عنوان گواه گیران برگزار میشده که در واقع همان مجلس عقد امروزی است. در این مراسم بزرگان و موبد جمع میشدند و در حضور آنها مراسم گواه گیران اجرا میشد و زوجین به ازدواج هم درمی آمدند.

 تشریفات مجالس عروسی در ایران

تشریفات مجالس عروسی در ایرانتشریفات مجالس عروسی ایران باستان

در سفره عقد یا سفره گواه ایران باستان و زرتشیان آن زمان اقلام مختلفی وجود داشت. آیینه، شمع، کتاب اوستا، قیچی،‌ تخم‌مرغ و انار،‌ شاخه‌ای بسیار كوچك از سرو یا شمشاد،‌ یك كاسه آب و آویشن،‌ لرك یا آجیل هفت میوه و كُشتی، نخ و سوزن و سینی شربت از جمله آنها بود. در هنگام برگزاری مراسم گواه گیران، قیچی به صورت باز قرار میگرفت و پس از آن بسته میشد. پدر زن انار را به داماد میداد و تخم مرغ را از داخل سینی به بیرون آن میگذاشت. انار به نشانه افزونی اولاد، باز بودن قیچی به معنای گشایش کار و بستن آن به معنای قطع معامله است. آب و آیینه نیز به معنای زایش و نیز گشایش است. آویشن و برنج نیز به منظور خیر و برکت و آینده پر امید و نعمت، به روی شانه عروس و داماد ریخته میشد.

 تشریفات مجالس عروسی ایران باستان

تشریفات مجالس عروسی ایران باستانتشریفات مجالس اقوام ایرانی

در گذشته کلیه مراسم سنتی عروسی از جمله شیرینی خوران، نامزدی، حنابندان و غیره به طور کامل انجام میشد و هرچه جشن عروسی باشکوه تر و طولانی تر برگزار میشد، نشان از اهمیت افراد آن داشت. امروزه ولی با گذشت زمان و تغییر کردن و کمرنگ شدن سنتها، بسیاری از مراسم گذشته برگزار نمیشود، اما جشن عروسی همچنان در بسیاری از خانواده ها یک رسم مهم بشمار میرود. در هر منطقه از ایران رسوم مختلفی وجود دارد و مراسم عروسی به شکل خاص خود برگزار میشود، اما نقاط مشترکی در بین تمامی این رسوم وجود دارد.

تشریفات مجالس اقوام ایرانی

تشریفات مجالس اقوام ایرانی


هر ازدواجی با برگزاری مراسم خواستگاری آغاز میگردد. پس از پسندیده شدن و به تفاهم رسیدن زوجین و خانوده ها، مراسم بله برون و پس از آن نامزدی برگزار میگردد. تهیه جهیزیه، خریدهای عروسی، جهازبران و حنابندان مراسم و جشنهایی است که قبل از مراسم اصلی عروسی برگزار میگردد. بعد از جشن عروسی نیز ممکن است جشن پاتختی برگزار شود. برگزاری هرکدام از این مراسم بسته به نظر و سلیقه زوجین و خانواده ها دارد و چنانچه گفته شد امروزه بسیاری از جشن ها برگزار نمیشود.

تشریفات مجالس اقوام ایرانی

تشریفات مجالس اقوام ایرانی


در برگزاری جشن عروسی تغییرات زیادی از گذشته تاکنون انجام گرفته است. برای مثال در گذشته جشن عروسی در خانه برگزار میشد ولی امروزه برگزاری مراسم اغلب در تالار عروسی یا باغ تالار صورت میگیرد. در بسیاری از مراسم عروسی امروزی و مدرن، به دلیل گستردگی مسائل و همچنین این مورد که عروس و داماد یا خانواده هایشان وقت و آگاهی لازم از نحوه برگزاری عروسی را ندارند، شرکتهای ارائه دهنده تشریفات مجالس نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. این شرکتها، با داشتن تجربه و مهارت لازم در زمینه برگزاری مراسم و مجالس عروسی و همچنین شناخت و آشنایی با کلیه موارد لازم برای برگزاری بی نقص مراسم، میتوانند کمک بزرگی به عروس و داماد بکنند.تشریفات مجالس و دیزاین

تزئینات و دیزاین محل برگزاری عروسی، یکی از اجزای مهم در تشریفات مجالس عروسی است. برای دیزاین جشن عروسی موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. میز و صندلی سالن عروسی، استفاده از گل آرایی برای میزهای میهمان، جایگاه عروس و داماد، ورودی سالن و غیره، شمع آرایی و میوه آرایی از موارد مهم در دیزاین است. ارائه دهنده تشریفات مجالس تمامی این موارد را برای جشن عروسی در نظر میگیرد و برای هرکدام مدلهای مختلفی را میتواند ارائه دهد که زوجین بنا به سلیقه خود میتوانند از میان آنها مورد مناسب را انتخاب کنند.

تشریفات مجالس و دیزاین

تشریفات مجالس و دیزاینتشریفات مجالس و پذیرایی

از موارد مهم دیگر در هر مراسم عروسی، پذیرایی از میهمانان است. پذیرایی در مراسم عروسی شامل موارد مختلفی میشود که گستره آن از نوشیدنی و شام عروسی تا فینگر فود، سالاد بار و اردور و خوراکی های سنتی و مدرن متفاوت است. عروس و داماد میتوانند از انواع پذیرایی های مختلف ، موردی که باب سلیقه خود و مهمانانشان هست را انتخاب کنند. پذیرایی با موارد متنوع یکی از مسائلی است که باعث زیبایی و مجلل بودن عروسی میشود. یکی از آیتمهای مهم در پذیرایی ، میز شام است. نحوه سرو شام عروسی و کیفیت جزو خدمات تشریفات مجالس عروسی است و یکی از موارد بسیار مهم در برگزاری مراسم عروسی به شمار میرود.

تشریفات مجالس و پذیرایی

تشریفات مجالس و پذیراییتشریفات مجالس و موزیک

موزیک در عروسی نقشی اساسی دارد و جزو ارکان جدایی ناپذیر در برگزاری مراسم میباشد. اجرای موزیک میتواند توسط گروه تکنفره انجام گیرد یا گروههای بزرگتر و ادوات بیشتری به کار گرفته شود. به کارگیری گروه موزیک یا دی جی مناسب در عروسی اهمیت زیادی دارد و باعث ایجاد لحظات بسیار شاد و خاطره انگیز شود. برگزار کننده عروسی و تشریفات آن اغلب گستره وسیعی از انواع موزیک های مناسب برای عروسی را در اختیار دارند که زوجین میتوانند از میان آنها موزیک مناسب با جشن خود را انتخاب کنند. بنابراین گرچه برگزارکننده تشریفات مجالس عروسی گزینه های موزیک را در اختیار زوجین قرار میدهد، ولی انتخاب گروه موسیقی یا آهنگ هایی که در مراسم عروسی پخش میشود، به عهده عروس و داماد است و حتی اگر بهترین خوانندگان و گروههای موزیک معروف را دعوت کنند، در نهایت بهتر است که لیست آهنگ هایی که قرار است پخش شود را خودشان تهیه نمایند.

تشریفات مجالس و موزیک

تشریفات مجالس و موزیکتشریفات مجالس و ورودی سالن

از آنجا که ورودی سالن اولین مکانی است که به چشم مهمانان می آید، زیبایی آن بسیار مهم است. زیبایی ورودی سالن عروسی باعث جلوه بهتر نمای داخلی تالار میشود و در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا کند. انواع مختلف ورودی سالن عروسی در کلکسیون تشریفات مجالس عروسی وجود دارند. ورودی سالن عروسی میتواند تزیین با گل و گل آرایی باشد یا میتواند با بادکنک تزیین شود. همچنین استفاده از جاشمعی، فانوس، پارچه، نورپردازی و غیره نیز در تزیین ورودی سالن رایج است.

تشریفات مجالس و ورودی سالن

تشریفات مجالس و ورودی سالن


مطالب و مقالات مفید مرتبط با خدمات تشریفات مجالس

انتخاب دسته گل های عروسی و گل آرایی باغ تشریفات مجالس-قسمت دوم،خدمات گل آرایی تشریفات مجالس،بهترین تشریفات مجالس

1397-04-30

انتخاب دسته گل های عروسی و گل آرایی باغ تشریفات مجالس-قسمت دوم،خدمات گل آرایی تشریفات مجالس،بهترین تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه گل آرایی

تناسب دسته گل عروسی:
تناسب دسته گل و گل آرایی تشریفات مجالس با لباس عروسی تان در زیبایی و شکوه شما نقش دارد. می توانید از گل هایی متفاوت استفاده کنید، ولی توجه داشته باشید که، رنگ ها باید با هم تناسب داشته باشند. به هماهنگی گل ها با لباس عروس فکر کنید، قبل از اینکه دسته گل تان را سفارش دهید، به سبک لباس عروس تان توجه کنید. قرار است شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی، یک لباس ساده سفید یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟ سبک لباس شما در انتخاب دسته گل و گل آرایی تشریفات مجالس شما بسیار مهم است. اگر لباسی با دنباله بلند دارید، می توانید دسته گل های آبشاری را انتخاب كنید و بیشتر ...

انتخاب دسته گل های عروسی و گل آرایی باغ تشریفات مجالس-قسمت اول،خدمات گل آرایی تشریفات مجالس،بهترین تشریفات مجالس

1397-04-27

انتخاب دسته گل های عروسی و گل آرایی باغ تشریفات مجالس-قسمت اول،خدمات گل آرایی تشریفات مجالس،بهترین تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه گل آرایی

داشتن کمی اطلاعات در باره گلها، می تواند به شما کمک کند که دسته گل عروس و گل آرایی باغ تشریفات مجالس خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.
انتخاب دسته گل عروس
گل و گل آرایی، یکی از مهم ترین چیزها در هر جشن عروسی و باغ تشریفات مجالس است. گل، خود به تنهایی سمبل هزاران معنی و مفهوم خاص است، و دسته گل عروس می تواند به تمام این دوران یک حس زیبا بدهد و این ساعات را برای شما خاطره انگیز کند.
دسته گل زیبای عروس:
انتخاب دسته گل عروس یکی از مهم ترین تصمیمات در مورد تزیینات مربوط به گل است. عروس می تواند دسته گل خود را با دیگر گل آرایی محل برگزاری مراسم عروسی با تشریفات مجالس هماهنگ کند، بیشتر ...

تزیین و گل آرایی ورودی تالار عروسی با تشریفات مجالس-قسمت دوم،خدمات تشریفات مجالس در تهران،بهترین تشریفات مجالس

1397-04-26

تزیین و گل آرایی ورودی تالار عروسی با تشریفات مجالس-قسمت دوم،خدمات تشریفات مجالس در تهران،بهترین تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه ورودی سالن

موارد مختلف دیگری نیز از تزیین ورودی تالار و مسیر ورود عروس و داماد وجود دارد. منوی تشریفات مجالس سالن می تواند رنج گسترده ای را از تزیینات شامل شود. عروس و داماد می توانند از منوی تشریفات مجالس سالن عروسی نوع تزیینات را با توجه به علاقه و سلیقه خود انتخاب کنند.
یک گل آرایی دقیق و زیبا موجب می شود نورپردازی و سایر تزیینات جشن عروسی بهتر به نظر بیایند به ویژه اگر از گل های طبیعی استفاده شود زیرا گل های طبیعی حس زیبایی و آرامش خاصی را به فضا القا می کنند. درست است که گل آرایی مسیر ورودی عروس و داماد هزینه در بر دارد ولی ارزشش را دارد و بهتر است عروس داماد از این قسمت چشم پوشی نکنند. بیشتر ...

تزیین و گل آرایی ورودی تالار عروسی با تشریفات مجالس-قسمت اول،خدمات تشریفات مجالس،تشریفات مجالس در تهران

1397-04-25

تزیین و گل آرایی ورودی تالار عروسی با تشریفات مجالس-قسمت اول،خدمات تشریفات مجالس،تشریفات مجالس در تهران

مقاله ای در زمینه ورودی سالن

جشن عروسی جشن با شکوهی است که در آن دختر و پسر آغاز زندگی مشترک خود را با عزیزان و مهمانانشان جشن می گیرند. برگزاری یک مراسم شیک و با شکوه برای شب عروسی خواسته بسیاری از زوجین است و این موضوع با انتخاب درست تشریفات مجالس قابل دستیابی است. از موارد بسیار مهم در برگزاری مراسم عروسی ، زیبایی و گل آرایی ورودی تالار یا باغ عروسی تشریفات مجالس است.
زیبایی و تزیین ورودی تالار و باغ عروسی باعث جلوه بهتر نمای داخلی می شود و در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا می کند. هم چنین به دلیل اینکه ورودی تالار اولین مکانی است که به چشم مهمانان می آید، زیبایی آن بسیار مهم است. انواع مختلفی برای تزیین ورودی سالن بیشتر ...

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت سوم،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

1397-04-24

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت سوم،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

مورد مهم دیگر در انتخاب باغ عروسی یا تالار تشریفات مجالس که باید مد نظر داشت هزینه ورودی است. برای اجاره باغ‌ها باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. اگر از نظر مالی مشکل دارید، در انتخاب باغ محدود خواهید شد.
کیفیت عکس ها و فیلم ها در تالار تشریفات مجالس به دلیل بسته بودن فضا و نورپردازی محیط بهتر از فضای باز خواهد بود. در فضای باز به خصوص وقتی هوا تاریک شود باید منتظر پایین آمدن کیفیت عکس ها باشید.
اگر تعداد مهمانانتان زیاد نیستند، انتخاب تالار برای شما از نظر هزینه بسیار به صرفه تر خواهد بود. در این موارد انتخاب باغ هزینه هایی اضافی متحمل شما خواهد کرد.
بسته بودن فضای تالار عروسی بیشتر ...

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت دوم،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

1397-04-23

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت دوم،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

خیلی مهم است که غذا در این شب خاطره‌انگیز برای مهمانان درست سرو شود. یکی از مواردی که در اجاره باغ تشریفات مجالس باید به آن فکر کنید، مسآله گرم ماندن غذا است زیرا در فضای باز غذا سریعتر سرد می شود.
اگر خودتان باغی را برای جشن و تشریفات مجالس در نظر گرفته‌اید، به تأمین برق مورد نیاز آن توجه کنید. مطمئن باشید که این مکان قادر به تأمین برق چراغانی ها و گروه موسیقی خواهد بود. اجاره موتور برق برای حل این موضوع فکر خوبی است.
حتماً اگر قرار است در یک باغ مراسم عروسی و تشریفات مجالس خود را برگزار کنید به وضعیت هوا نیز توجه داشته باشید، باریدن باران و وزیدن باد می تواند مراسم را به کل به هم ب بیشتر ...

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت اول،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

1397-04-21

برای تشریفات مجالس باغ بهتر است یا تالار؟-قسمت اول،بهترین تشریفات مجالس تهران،خدمات تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه باغ عروسی

وقتی عروس و داماد به برگزاری جشن عروسی شان فکر می کنند اولین چیزی که فکرشان را مشغول می کند این است که مراسم را در تالار برگزار کنند یا باغ عروسی. اولین موردی که باید به آن توجه کرد فصل برگزاری جشن است. باغ عروسی برای تشریفات مجالس برای فصل‌های بهار و تابستان مناسب است در حالی که تالارها با داشتن سیستم گرمایش و سرمایش مناسب در هر چهار فصل امکانات لازم را دارند. البته برخی باغ‌های تشریفات مجالس برای رفع مشکل سرما در زمستان سالن سرپوشیده دارند که باید هزینه‌ای جداگانه بابت آن پرداخت کنید که شاید هزینه اضافی باشد.
باغ ها معمولاً در خارج شهر هستند و تالارها در داخل شهر. طی کردن مسافت طولانی ب بیشتر ...

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت سوم،میز شام در تشریفات مجالس،منوی شام تشریفات مجالس

1397-04-20

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت سوم،میز شام در تشریفات مجالس،منوی شام تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه پذیرایی

در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس می توان سایر اقلام سفره از قبیل دستمال سفره را به منظور زیباتر جلوه دادن میز شام با رنگ گل ها ست کرد. در خصوص لیوانها نیز به دو مدل لیوان شیک و مجلسی اکتفا کنید البته بستگی به تنوع نوشیدنی های روی میز دارد. تزیینات خوراک ھم از دسته ھایی است که باید به آن توجه شود تزیین روی برنج و غذاھایی که به ھمراه برنج صرف می شوند (خورش، کباب و …)، تزیین دسر، ژله ، سالاد و شیرینی از مواردی است که می تواند سفره و میز شام عروسی را جذاب و قشنگ نماید. بیشتر ...

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت دوم،میز شام در تشریفات مجالس،منوی شام تشریفات مجالس

1397-04-19

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت دوم،میز شام در تشریفات مجالس،منوی شام تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه پذیرایی

گاهی تالار عروسی برای تشریفات مجالس کوچک است اما به دلیل چیدمان مناسب و تزیین میز شام ، کوچک بودن فضا حس نمی شود. در واقع باید میز و صندلی ها به گونه ای چیده شوند که علاوه بر راحتی رفت و آمد مهمان ها، برای پذیرایی و سایر امور جشن فضای بیشتری ایجاد شود. بسیاری از مهمانان در صورتی که احساس آرامش و یا راحتی در این فضا نکنند، ناراضی شده و از تزیین تالار تشریفات مجالس عروسی ناخشنود خواهند بود.
در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس از گل های طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. در گل آرایی میز شام عروسی باید بدانیم که از چه نوع گل و با چه تعدادی باید استفاده گردد. معمولا از گل های سوسن، گل رز، میمو بیشتر ...

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت اول،شام عروسی در تشریفات مجالس،منوی پذیرایی در تشریفات مجالس

1397-04-17

نکاتی مهم در تزیین میز شام عروسی در تشریفات مجالس-قسمت اول،شام عروسی در تشریفات مجالس،منوی پذیرایی در تشریفات مجالس

مقاله ای در زمینه پذیرایی

تزیین میز شام عروسی دارای اهمیت خاصی است چرا که غذاهای شام عروسی بر روی آن سرو می شود. هم چنین مدل تزیین میز شام عروس و داماد درباغ تشریفات مجالس بسیار به چشم می آید و مهمانان به آن توجه خاصی می کنند. حتی ممکن است خانواده ها و یا آشنایان آنها بعدا به عکس تزیین غذای عروس و فیلم های گرفته شده جهت مرور خاطرات رجوع کرده و آنها را تماشا کنند. لذا هر چه غذاها بهتر چیده شوند و خود میز هم از نظر اندازه، رنگ و میزان فضایی که اشغال می کند، بهتر باشد قطعا تاثیر بهتری در اجرای تشریفات مجالس و مراسم عروسی خواهد داشت. امروزه اهمیت میز شام عروسی مجلل و درجه یک به حدی مورد توجه قرار گرفته است که زوج های جوان بیشتر ...

اهمیت گل آرایی جشن عروسی در تشریفات مجالس-قسمت سوم/خدمات گل آرایی تشریفات مجالس/بهترین تشریفات مجالس تهران

1397-04-16

اهمیت گل آرایی جشن عروسی در تشریفات مجالس-قسمت سوم/خدمات گل آرایی تشریفات مجالس/بهترین تشریفات مجالس تهران

مقاله ای در زمینه گل آرایی

قرار دادن تاجی از جنس گل بر روی سر خدمه تشریفات مجالس و یا کودکان هم ایده زیبا و جالبی است. همچنین در مورد محل نشستن عروس و داماد در باغ تشریفات مجالس هم می توان با طراحی طاقی از گل، جلوه منحصر به فردی به دکوراسیون باغ تشریفات مجالس بخشید. یک داربست کمانی پوشیده شده از گل های رنگارنگ و زیبا و کریستال های آویزانی که همچون آبشار مواج هستند جایگاه زوجین را در باغ تشریفات مجالس بسیار عالی و دلکش خواهد کرد.
در مورد گل آرایی و تزیین میز میهمانان هم باید بدانید که تزیین میز با گل های رز و ادریسی بسیار پسندیده است. ایده خلاقانه دیگری هم وجود دارد که می توان به جای لوستر های شیشه ای از لوستر هایی بیشتر ...

اهمیت گل آرایی جشن عروسی در تشریفات مجالس-قسمت دوم/خدمات گل آرایی تشریفات مجالس/تشریفات مجالس در تهران

1397-04-14

اهمیت گل آرایی جشن عروسی در تشریفات مجالس-قسمت دوم/خدمات گل آرایی تشریفات مجالس/تشریفات مجالس در تهران

مقاله ای در زمینه گل آرایی

اگر بیشتر به دنبال روش های سنتی هستید یک قطعه تزیینی مرکزی با ارتفاع بلند به همراه گل ها و شمع هایی بلند برای کناره هایش می تواند انتخاب خوبی باشد. البته در انتخاب گل های بزرگ این نکته را از یاد نبرید که گلها نباید مزاحم میهمانانی که پشت میز تشریفات مجالس می نشینند باشند و آنها باید بتوانند به راحتی همه جا را ببینند.
همچنین با انتخاب چند شاخه گل ارکیده هم می توان نمایی ساده ولی تاثیر گذار فراهم کرد البته همواره می توانید با خرید ارکیده های گلدانی از آن ها به عنوان تزیینات رومیزی تشریفات مجالس استفاده کنید یا آنها را هدیه بدهید.
گل آرایی
ایده بعدی، گل آرایی سقف با پوششی از گل های بیشتر ...

جشنواره ویژه تشریفات مجالس آنیا با تخفیف ویژه به تعداد محدود

منوی شماره 1

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 100000 تومان
هزینه در جشنواره : 80000 تومان

منوی شماره 2

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 170000 تومان
هزینه در جشنواره : 136000 تومان

منوی شماره 3

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 240000 تومان
هزینه در جشنواره : 192000 تومان

منوی شماره 4

مشاهده منو +
هزینه به ازای هر نفر : 300000 تومان
هزینه در جشنواره : 240000 تومان