22225506 (021)

2331346 (0912)

تشریفات مجالس

برگزاری مناسب و شایسته جشن عروسی یکی از دغدغه های اصلی زوجین است. این موضوع نیاز به برنامه ریزی دقیق و آشنایی با تمامی موارد مربوط به آن اعم از سفارش غذا، میز و صندلی و چیدمان سالن، گل آرایی، شمع آرایی و غیره دارد. موسسات و شرکتهای برگزار کننده تشریفات مجالس شرکتهایی هستند که به عروس داماد در برگزاری مناسب جشن کمک میکنند. شرکتهای تشریفات مجالس به دلیل داشتن مهارت و تجربه لازم و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای و همچنین آشنایی با مسائل و مشاغل مرتبط با عروسی نظیر آشپزخانه ها، گل فروشی ها و غیره، میتواند کلیه قسمتهای عروسی را به نحو درست مدیریت کنند و جشنی مطابق با سلیقه عروس و داماد برگزار کنند.
یکی از آیتم های مهم در برگزاری جشن عروسی، باغ یا تالار محل برگزاری مراسم است. برگزارکننده های تشریفات مجالس طیف گسترده ای از تالارها و باغ ها را در اختیار دارند و عروس و داماد با توجه به سلیقه و بودجه خود میتوانند از بی آنها بهترین گزینه را انتخاب کنند. موارد مهم دیگر که به نوعی با تالار یا باغ در اتباط نیز هستند، تزیینات باغ یا تالار است که میتواند شامل ورودی تالار، گل آرایی و شمع باشد. تمامی این انکانات نیز توسط تشریفات مجالس ارائه میشود و هرچه شرکت تشریفات مجالس انتخاب شده، طراحان قویتر و امکانات بیشتری داشته باشد، دست عروس و داماد در انتخاب خود بازتر خواهد بود.
پذیرایی از میهمانان بخش مهمی از هر جشنی است و در برپایی مراسم عروسی این وظیفه خطیر به عهده تشریفات مجالس میباشد. شرکتهای ارائه دهنده تشریفات مجالس، کلکسیونی از منوی غذا و نوشیدنی دارند که شامل نوشیدنی های سرد و گرم، خوراکی های سنتی و مدرن، فینگر فود و سالاد بار و اردور، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و غیره میشود و امکان ارائه هرکدام از آنها در مراسم عروسی وجود دارد.
یکی دیگر از وظایف برگزارکنندگان عروسی و تشریفات مجالس ، موسیقی است. موزیک در عروسی از اجزای جدانشدنی آن است و در اختیار داشتن موسیقی مناسب برای جشن عروسی، یکی از مسائل حائز اهمیت در برگزاری آن است. از این رو خدمات تشریفات مجالس شامل معرفی و ارائه گروههای موسیقی نیز میشود. موزیک عروسی میتواند شامل دی جی یا گروه موسیقی باشد که این گروه بسته به هزینه مورد نظر، میتواند ادوات مختلفی را شامل شود.
تشریفات مجالس آنیا با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه برگزاری مجالس عروسی، گزینه بسیار مناسبی برای زوجین جوان است. پرسنل دوره دیده و حرفاه ای این شرکت در کنار طراحان خلاق و با تجربه آن کادری بسیار حرفه ای را تشکیل داده است که توانایی برگزاری انواع مراسم عروسی با سرویس های مختلف را دارد. تشریفات مجالس آنیا با ارائه منوهای پیشنهادی خود، میتواند پکیج هایی کامل و بی نظیر را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. یک نمونه از منوهای تشریفات مجالس آنیا شامل موارد زیر است:
غذاهای برنجی :باقالی پلو با گوشت بره-زرشک پلو با مرغ – شیرین پلو با مرغ-مرصع پلو با مرغ-آلبالو پلو با کوفته ریزه –
کباب ها :جوجه کباب زعفرانی بدون استخوان 70%
خوراک ها :خوراک سبزیجات گرم-خوراک بیف
خورشت ها :خورشت فسنجان با کوفته ریزه یا مرغ
سالاد ها :سالاد فصل-اندونزی-زیتون-سالاد شیرازی- ماست و خیار و سالاد مخصوص تشریفات آنیا
سرویسها :هر 18 نفر یک مهماندار-ظروف کامل – صندلی شیواری
آب میوه :پنج مدل آبمیوه طبیعی فصل
میوه :پنج مدل فصل
شیرینی :به ازاری هر نفر 120گرم تارت میوه ایی
کیک :3 طبقه 10 کیلوگرم
دسر :پنج مدل قالبی انتخابی
ورودی :باکسهای تزئینی به همراه دکور ها و فرش قرمز
نورپردازی :زیرمیزمهمان ها –جایگاه عروس وداماد و محوطه
شمع آرایی :ورودی-بار شمع و میز مهمان ها
گل آرایی :ورودی – میز مهمان ها- جایگاه عروس و داماد

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم

چگونه عکاس انتخاب کنیم


جشنواره پاییزی تشریفات مجالس آنیا

تشریفات مجالس آنیا در جشنواره پاییزی خود با افتخار هدایایی را تقدیم شما عزیزان خواهد کرد. تخفیف ۱۰ درصدی ویژه مراسمهای پائیز و زمستان